
Dr. Tóth Veronika
Bőr- és nemigyógyász - esztétikai bőrgyógyász
Rendelési idő:
Szerda: | 16:00 - 20:00 Bőr- és nemigyógyászat, orvosesztétika ( Meliora - Királyhágó u. 2. ) |
2002: Semmelweis Egyetem Általános Orvostudományi Kar
A Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinikán kezdtem munkámat rezidens orvosként először a fekvőbeteg, majd a járóbeteg ellátásban. 2008-ban szereztem bőr- nemigyógyászat és kozmetológia szakvizsgát. Ezután klinikai orvosként majd egyetemi tanársegédként folytattam munkámat, mely során részben általános bőrgyógyászati, részben nemigyógyászati esetekkel foglalkozom. A betegellátáson túl részt veszek az orvostanhallgatók oktatásában, emellett phd hallgatóként a bőr festéksejtes daganatával, a melanomával kezdtem el foglalkozni. Tudományos munkám távlati célja a lakosság körében a daganat megelőzésének, korai felismerésének javítása.
Pácienseink mondták:
„Dr. Tóth Veronikát mindenkinek ajánlom. Már háromszor jártam nála, és legközelebb is egész biztosan őt választom.”
„A Doktornő fiatalos lendületének köszönhetően jól teltek a konzultációk és a műtét is. A Meliora orvoscentrum nagyon kellemes közeget biztosított és felszereltsége is igen korszerűnek bizonyult.”
„Tóth Veronika doktornő is az elváráson felüli kedvességgel viseltetett irántam, alapos volt, és minden felmerült kérdésemre türelmesen válaszolt. Mindenkinek csak ajánlani tudom a helyet.”
„Nagyon empatikus, türelmes orvos, kiváló szakmai tudással. Mindent részletesen elmagyaráz.”
Orvoshoz kapcsolódó szakrendelések, oldalak:
Bőrgyógyászat |
Esztétika – Meliora |
STD Nemigyógyászat |